Kompresoru Remonts

Vairāk kā 15 gadu pieredze Latvijā!

Zvani mums / Call us
+371 295 27 238

Kompresoru Remonts

Kompresoru remonts 24h!

Zvani 295 27 238

 

Kompresoru remonts pie Jums

Aizbrauksim uz Jūsu objektu 24 stundu laikā. Strādājam visā Latvijā. Vairāk kā 15 gadu pieredze darbā ar kompresoriem un kompresoru remontu ļauj ātri un kvalitatīvi mūsu darbiniekiem novērst radušos problēmu un rast labāko risinājumu.

Ja Jūsu kompresors, gaisa kompresorus, skrūves kompresorus, virzuļu kompresorus, saspiestā gaisa sistēma ir saplīsusi vai korekti nefunkcionē mēs palīdzēsim Jums rast risinājumu. Mēs strādājam ar vadošo nozares ražotāju iekārtām, kā piemēra, Aerzen, AirCast, Airpol, Alup, Atlas Copco, Atmos, Balma, Boge, Bottarini, CompAir, Denver, Fiac, Fini, Fonons, Gardner Denver, Shamal, Gis, Ingersoll-Rand, Kaiser, Mattei, Remeza, Renner, Rollair, Worthington Creyssensac un citi.

 

Kompresoru remonts mūsu Ražošanas-Remonta darbnīcā

Sarežģītai un laikietilpīgai kompresoru remonta veikšanai ir iespēja veikt remonta darbus arī mūsu ražošanas-remonta darbnīca. Speciāli aprīkota darbnīca ļauj ātrāk un kvalitatīvāk veikt augstas sarežģītības remonta darbus. Veicam arī kompresoru kapitālo remontu. Iespējama arī kompresoru atjaunošana ar mērķi uzlabot ekonomiski tehniskos rādītājus.

 

Serviss un konsultācijas

Ilgtermiņa servisa līgumi par  kompresoru un gaisa sistēmu apkalpošanu. Profilaktiskā sistēmu apsekošana un uzturēšana. Kompresoru regulējumu atjaunošana.
Rezerves sistēmu izstrāde un plānošana, lai nodrošinātu pastāvīgu sistēmu darbību.

Apkalpojam tipogrāfijas, zivju fabrikas, auto centrus, servisus, kokapstrādes uzņēmumus, gaterus, galdniecības, metālapstrādes cehus, lakošanas un krāsošanas cehus kā arī citu nozaru pārstāvju

Sniedzam pakalpojumus privātperonām un apkalpojam privātmāju zemas jaudas kompresorus!

Lai saņemtu konsultāciju un uzzinātu par servisa sniegtajiem pakalpojumiem, zvani 295 27 238.

Garantija

Visiem mūsu veiktajiem darbiem sniedzams 1 gada garantiju.

 

Uzzini vairāk par Gaisa Kompresoriem un to rezerves daļām www.gaisakompresori.lv