Kompresoru Remonts

Vairāk kā 15 gadu pieredze Latvijā!

Zvani mums / Call us
+371 295 27 238

Kompresoru Tirdzniecība

Tavs kompresors ir pie mums!

Zvani 295 27 238

Gaisa kompresori

Mēs palīdzēsim izvēlēties Jūsu vajadzībām vispiemērotāko kompresoru vai tam nepieciešamo aprīkojumu. Piedāvājam Virzuļu kompresorus, skrūves kompresorus, rotora tipa kompresorus turbo kompresoru kā arī pārvietojamos kompresoru no vadošajiem pasaules ražotājiem. Jums nepieciešamais kompresors jau iespējams ir pieejams mūsu noliktavā un varēsim to jau šodien piegādāt un uzstādīt vai nomainīt esošo. Zvani 295 27 238.

Virzuļu Kompresori

Virzuļu kompresori ir visplašāk izmantotais un visizplatītākais kompresoru tips. Zema cena, plašs ražotāju klāsts, rezerves daļu pieejamība un to remontēšanas iespējas padara virzuļu kompresorus par pievilcīgu risinājumu daudziem klientiem.

Izvēloties virzuļu kompresorus noteikti jāieplāno un jārēķinās ar to regulāru apkopi un augtu trokšņu līmeni. Virzuļu kompresoru uzbūvē un mehānismā ir detaļas – klaņi, blīvslēgi, vārsti, virzuļu gredzeni u.c. – kuras rada troksni un ciešs no nodiluma un kurām var būt nepieciešama maiņa. Tāpēc šos kompresorus ir ieteicams izvēlētēs gadījumos, ja iespējami īslaicīgi pārtraukumi kompresora apkopes veikšanai. Lai uzzinātu vairāk skatīt šeit http://www.gaisakompresori.lv/

AirCast virzuļu kompresori
Remeza virzuļu kompresori
Vidēja spiediena virzuļu kompresors
Pārvietojamais virzuļu kompresors

 Skrūves Kompresors

Skrūves kompresori ir ir pazīstami ar savu kvalitāti, uzticamību un ilgspējīgo darbaspēju. Skrūves kompresoru Vitņu Bloks ir galvenais kompresora elements, kas nodrošina stabilu, kvalitatīvu un salīdzinoši klusu tā darbību. Lielākā priekšrocība skrūves kompresoriem ir stabilitāta un augsta darbaspēja ilgstošā darbošānās laika periodā. Skrūves kompresori spēj pilvērtīgi kalpot līdz pat 20 gadiem.

Skrūves kompresori, salīdzinot ar virzuļu kompresoriem, spēj nodrošināt arī kvalitatīvu un nemainīgu gaisa spiediena padevi pie maziem apgriezieniem. Lai arī ieguldījums izvēloties skrūves kompresoru ir šķietami lielāks, nekā izvēloties virzuļu kompresoru, tomēr ilgteriņā un lielas noslodzes gadījumā šīs ieguldījums būs izdevīgāks. Lai uzzinātu vairāk Zvani 295 27 238.

Eļļa skrūves kompresori ar tiešo piedziņu

Eļļa skrūves kompresori ar siksnas piedziņu

Uzzini vairāk par Gaisa Kompresoriem un to rezerves daļām www.gaisakompresori.lv